KONST / Litografier / Grafiskt blad 16416024
nr 1641 6024
Grafiskt blad
efter Pablo Picasso, fredsduva. Bladets mått: 49x64, oramat löst blad. Ej signerad
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 september 2024
kl 18:07:01